Dwa srebrne medale Andżeliki Wikieł w Kozienicach

REKLAMA

Znakomity start Andżeliki Wikieł w pierwszych zawodach dla najlepszych pływaków w kraju z cyklu Grand Prix Polski w Kozienicach. Ostrołęczanka wywalczyła dwa srebrne medale.

REKLAMA

Za niecałe dwa tygodnie Andżelika Wikieł wystartuje w Mistrzostwach Polski Juniorów w Dębicy.  

Mówił Włodzimierz Janczewski, trener i prezes Uczniowskiego Środowiskowego Klubu Sportowego Ostrołęka.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT