back to top
17.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 15 lipca 2024 r.

Duża rekrutacja w Służbie Więziennej!

REKLAMA

Mazowiecka Służba Więzienna prowadzi nabór do służby w zakładach karnych i aresztach śledczych. Obecnie poszukiwani są m.in. strażnicy, wychowawcy, kwatermistrzowie, informatycy, psychologowie, a nawet pielęgniarki i ratownicy medyczni.

Funkcjonariusz Służby Więziennej to zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Praca za wysokim murem budzi ciekawość i zainteresowanie wielu młodych ludzi, którzy starają się o przyjęcie do służby.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Głównym celem pracy funkcjonariusza Służby Więziennej jest zapewnienie porządku i bezpieczeństwa w miejscach, w których przebywają osoby osadzone w jednostkach penitencjarnych, czyli aresztach śledczych i zakładach karnych oraz resocjalizacja skazanych.

Szczegóły pod numerem telefonu 695 886 606, gdzie specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji oraz na stronie www.sw.gov.pl/praca-oferty/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-warszawie

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex