Dobiega końca projekt COMENIUS 'Explore Enjoy and Learn’, w którym biorą udział uczniowie z III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

W jego ramach młodzież doskonali język angielski, poznaje inną kulturę i uczy się tolerancji. W projekcie uczestniczą kraje: Polska, Francja, Hiszpania, Austria, Finlandia, Niemcy. Mówi jego koordynatorka Halina Bartłoszewska.

REKLAMA

Licealiści bardzo chwalą sobie udział w projekcie.

To kolejny już projekt realizowany przez III LO.

KJ

fot. Robert Causari

{gallery}projekt_cimenius_end{/gallery}

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT