Delegacja z Powiatu Ostrołęckiego wzięła udział w obchodach Święta Niepodległości na Ukrainie

REKLAMA


Na zaproszenie władz rejonu Sokalskiego przedstawiciele starostwa gościli w miejscowości Sokal w dniach 23-25 sierpnia.

Wizyta była okazją do zaciśnienia współpracy między regionami, wymiany doświadczeń i określenia możliwości kontynuacji podpisanego w 2002 r. porozumienia.

REKLAMA

Spotkanie w Sokalu stanowiło także okazję do omówienia szczegółów wspólnie przygotowanego winsoku o planowanej wymianie kulturalnej między Powiatem Ostrołęckim a rejonem Sokalskim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT