1 września obchodzimy 72 rocznicę wybuchu II wojny światowej

REKLAMA


Fot. UM

Pod pomnikiem ofiar terroru hitlerowskiego w latach 1939 – 1945 uczczono poległych i zamordowanych ostrołęczan.

REKLAMA

W uroczystościach, które rozpoczęła Msza Polowa udział wzięli, przedstawiciele samorządu, parlamentu, organizacji kombatanckich, stowarzyszeń i organizacji społecznych, duchowieństwa, harcerzy i młodzieży szkolnej.

Mówił prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski.
Na zakończenie uroczystości pod pomnikiem, przy którym wartę honorową zaciągnęli ostrołęccy harcerze, złożono wiązanki kwiatów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT