Bezpłatnie z Ostrołęki do Łysych na Niedzielę Palmową

REKLAMA


 

14 kwietnia przypada Niedziela Palmowa. Uroczystości w Łysych będzie towarzyszył  pięćdziesiąty konkursu na 'Palmę Kurpiowską”, kiermasz sztuki ludowej i wydawnictw regionalnych oraz występy zespołów folklorystycznych.

REKLAMA

Ostrołęcki ratusz informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem Niedzielą Palmową w Łysych ze strony Ostrołęczan , Miejski Zakład Komunikacji  zapewni bezpłatne przejazdy. Autobusy wyrusza z dworca  PKS  i dowiozą  do Łysych na przystanek przy ul. Chętnika o godz. 8:30 i 10. Powrót do Ostrołęki zaplanowano o godz. 16.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT