Akcja 'Znicz 2012 – podsumowanie

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci podsumowali akcję 'Znicz 2012′. Odnotowano trzy wypadki drogowe, w których jedna osoba poniosła śmierć, a trzy inne zostały ranne.

REKLAMA

Akcja prowadzona była od 31 października do 4 listopada.

Śmiertelny wypadek zdarzył się w sobotę około godz. 18:00 na trasie Pasieki-Goworowo. Według wstępnych ustaleń kierujący oplem jadąc w kierunku Goworowa najechał na rowerzystę. 57-latek nie przeżył. Kierujący oplem, mieszkaniec Ostrołęki był trzeźwy.

Mówił aspirant Sylwester Marczak z Komedny Miejskiej Policji w Ostrołęce.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT