W dzisiejszej Akademii Dysleksji poruszymy temat, który często pozostaje niezauważony w szkolnej codzienności. Dlaczego wielu uczniów z dysleksją nie zabiera głosu podczas lekcji? Co sprawia, że wolą milczeć, choć mają wiele do powiedzenia?
O tym, jakie doświadczenia towarzyszą uczniom z dysleksją i jak szkoła oraz nauczyciele mogą wspierać ich w budowaniu pewności siebie, opowiada Urszula Grzegorczyk.
Akademia Dysleksji
ul. Kętrzyńskiego 7/1, Szczytno
609 038 982
[email protected]


