71. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

REKLAMA

    W dniach 24–27 czerwca 2026 r. Ostrołęka będzie gospodarzem Finału 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego!

    Do miasta przyjadą najlepsi recytatorzy z całej Polski, którzy zaprezentują się w turnieju recytatorskim oraz turnieju 'Wywiedzione ze słowa”. Na uczestników czekają nie tylko konkursowe emocje, ale także warsztaty prowadzone przez wykładowców Akademii Teatralnej.
    Wydarzenie od lat promuje piękno języka polskiego, rozwija młode talenty i tworzy przestrzeń spotkań miłośników żywego słowa.

    REKLAMA

    Na 71. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski zaprasza Ostrołęckie Centrum Kultury i Klub Oczko. Radio OKO objęło wydarzenie patronatem medialnym.

    Czytaj więcej

    0 komentarzy
    Oldest
    Newest Most Voted

    Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

    REKLAMA

    Ostatnie wiadomości

    SPORT