50-lecie Pożycia Małżeńskiego

REKLAMA

Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbędzie się 9 września 2016 r. w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Rozpocznie się o godz. 17:00.

REKLAMA

50-lecie Pożycia Małżeńskiego obchodzi 21 par.

Jednocześnie Urząd Stanu Cywilnego informuje, że osoby, które mieszkają w Ostrołęce, a 50 lat temu zawierały związek małżeński poza miastem, mogą zgłosić ten fakt do tut. USC.

Prezydent Miasta wystąpi o nadanie 'Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie’ do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

(Kontakt telefoniczny-29 765 43 41 lub osobisty – ul. Berka Joselewicza 2).

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT