38 Memoriał Grzegorza Duneckiego

REKLAMA

Daniel Gadomski, zawodnik UKS Siódemka wygrał 38 Memoriał Grzegorza Duneckiego.

REKLAMA

Impreza odbyła się w niedzielę 4 września w Toruniu. W ogólnopolskim mityngu lekkoatletycznym rywalizowało prawie 600 zawodników z całego kraju. Podczas tego mityngu najważniejszą konkurencją był bieg na 800m mężczyzn poświęcony pamięci innego trenera i działacza lekkoatletyki toruńskiej – Mieczysława Lewickiego. Wygrał go Daniel Gadomski z dobrym czasem – 1:55,69s.

W tych samych zawodach inny zawodnik UKS 7 Adam Piątkowski zajął 5 miejsce w biegu na 3000m z nowym rekordem życiowym – 9:16,68s.

Pozostałe wyniki zawodników Siódemki:
Marta Łada – 13,42s w biegu na 100m i 27,37s na 200m.
Renata Kołodziejczyk – 13,61s w biegu na 100m i 28,20s na 200m.
Victoria Ejzemberg – 27,76s w biegu na 200m.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT