Zwolnienia w Stora Enso w Ostrołęce

REKLAMA

Kilkadziesiąt osób straci pracę w Stora Enso w Ostrołęce. Firma planuje zamknąć maszynę papiernicza nr 2, następstwem czego będą zwolnienia.

REKLAMA

Decyzja o redukcji etatów jest elementem planu restrukturyzacji zatrudnienia i produkcji koncernu w trzech krajach: Finlandii, Szwecji oraz w Polsce.

Jak informuje onet.pl kierownictwo fińskiego koncernu obiecało pomoc w szukaniu zatrudnienia dla zwalnianych pracowników. Koncern ma też wspierać w takich działaniach władze lokalne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT