13.7 C
sobota, 4 maja 2024 r.

Zuzia nie do zatrzymania w Warszawie

Na pływalni OSiR Targówek w Warszawie 20 października odbyła się III runda zawodów pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowali Zuzanna Zecer i Antoni Golan.

W zawodach uczestniczyło ponad 150 zawodniczek i zawodników z 17 klubów Mazowsza.

Zuzia zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem motylkowym z czasem 39,84 s oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 36,76 s. W klasyfikacji po dwóch startach młoda pływaczka zajęła I miejsce zdobywając 471 punktów.

Antek w stylu dowolnym z czasem 40,37 s zajął 12 miejsce oraz w stylu grzbietowym z czasem 47,73 z nowym rekordem życiowym zajął 14 miejsce – poinformował Andrzej Pyskło.