ZUS zaprosił na Dni Ubezpieczonego

REKLAMA

Dzisiaj kończą się Dni Ubezpieczonego w ZUS prowadzone pod hasłem 'Warto Wiedzieć Więcej. Ich motywem przewinom było konto ubezpieczonego: miejsce, do którego wpływają nasze składki, gdzie są co roku waloryzowane i z którego kiedyś wypłacana będzie nasza emerytura.

REKLAMA

W trakcie akcji osoby zainteresowane miały okazję uzyskać szereg porad m.in. o zasadach podlegania ubezpieczeniom społecznym, kwestii dot. Otwartych Funduszy Emerytalnych, ustalania właściwego ustawodawstwa, rejestracji swojego profilu na portalu Platformy Usług Elektronicznych.

Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno dorosłych jak i młodzieży.

Mówiła Urszula Tułodziecka, kierownik Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrołęce.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT