ZS STO podsumował rok

REKLAMA

Rewelacyjne wyniki z egzaminu gimnazjalistów oraz testu szóstoklasistów, projekty edukacyjne i wychowawcze, sukcesy sportowe i kulturalne złożyły się na zakończony właśnie rok szkolny w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa
Oświatowego w Ostrołęce. Mówi dyrektor Katarzyna Kossakowska.

REKLAMA

Dzień wcześniej mury szkolne pożegnali uczniowie ostatniej klasy gimnazjum.

Odebranie świadectw i część artystyczną poprzedziła Msza Święta w Kościele pw. Św. Wojciecha w Wojciechowicach.

Letnia przerwa wakacyjna potrwa dwa miesiące – do 1 września.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT