Zostań detektywem i odzyskaj zaginiony projekt!

REKLAMA

Trwają zapisy do gry miejskiej 'Ostrołęka 1831 – Kryptonim MEMORIA’, poświęconej tematyce powstania listopadowego, która odbędzie się 28 września.

REKLAMA

W tym roku motywem przewodnim gry jest PAMIĘĆ – pamięć o bitwie ostrołęckiej, o sposobach i miejscach upamiętnienia bitwy i jej bohaterów dawniej i dziś.   

Chętni do wzięcia udziału w grze do 21 września mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres [email protected]

Zabawa potrwa 4 godziny. Mogą w niej wziąć udział drużyny liczące 3 – 5 osób.  

Poinformowała Grażyna Talarek z Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT