Znalazła kartę i zrobiła zakupy za prawie 300 złotych

REKLAMA

Funkcjonariusze z Łomży zatrzymali 31-latkę, która znalazła kartę kredytową. Zamiast odnieść ją na policję wykorzystała okazję i zrobiła zakupy za prawie 300 złotych.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Ewelina Szlisińska.

Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o ostrożność. Jeśli zdarzy się nam zgubić kartę płatniczą lub zostanie ona utracona w wyniku kradzieży powinniśmy natychmiast skontaktować się z bankiem i poprosić o jej zablokowanie. Uniemożliwi to ewentualnemu złodziejowi dokonania zakupów na nasz koszt.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT