Zmieniał koło, trafił do szpitala

REKLAMA

Młody mężczyzna trafił do szpitala po tym jak w jego stojący na poboczu samochód wjechał inny pojazd. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

REKLAMA

Mówi Urszula Brulińska.

Mężczyzna trafił do szpitala ze stłuczeniem głowy i prawego barku. Po badaniach lekarskich na własną prośbę został zwolniony do domu. Obaj kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi.

KJ

 

fot. KMP Łomża

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT