zmiana przynależności finansowej w przyszłym ”rozdaniu unijnym” w regionie ostrołęcko – siedleckim

REKLAMA

Gmina Kadzidło na życzenie Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Marszałka Adama Struzika i wicemarszałków podięła inicjatywę zmiany przynależności finansowej w przyszłym ”rozdaniu unijnym” w regionie ostrołęcko – siedleckim.

REKLAMA

Szczegóły wyjaśni Dariusz Łukaszewski, wójt gminy Kadzidło.

Do inicjatywy marszałkowskiej przystępują niemal wszystkie gminy kurpiowskie, które chcą korzystać z  pomocy unijnej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT