W piątek, 2 września w godz. 14.15-18.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście w Ostrołęce – informuje ratusz. Zamknięte będą ul. Głowackiego i Staszica. Z kolei na wlocie z ul. Mazowieckiej w ul. Berka Joselewicza oraz na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.
Most im. gen. A. Madalińskiego będzie przejezdny. Nie będzie z kolei zjazdu w ul. Kilińskiego. Jadący od ronda im. ks. Siemowita III będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Kierowcy proszeni są o korzystanie głównie z mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.
Czasowa zmiana związana jest z rozpoczętymi pracami, które mają poprawić płynność ruchu kołowego na Starym Mieście. W tym celu przeprowadzona zostanie obserwacja natężenia ruchu drogowego.