Zmiana organizacji ruchu na alei Solidarności

REKLAMA

Remont infrastruktury w sieci kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym alei Solidarności (na wysokości Zakładu OSM Piątnica) bedzie prowadzony w dniach 1 – 3 grudnia – poinformował ostrołęcki ratusz.

REKLAMA

W związku z powyższym zamknięte będą dwa pasy ruchu alei Solidarności w kierunku Wojciechowic na odcinku od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do ul. Targowej. Dwa pasy ruchu od strony Wojciechowic w kierunku osiedla Centrum będą przejezdne.

Przewidziano objazd przez ulice 11 Listopada, Witosa i Targową.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT