Zły stan placu zabaw na os. Kwiatowym. Radny Mariusz Łuba z klubu Ostrołęka dla Wszystkich interpeluje w tej sprawie

REKLAMA

17 czerwca prezydent Ostrołęki otrzymał interpelację radnego Mariusza Łuby w sprawie złego stanu placu zabaw na osiedlu Kwiatowym. Ze względu na obawę rodziców o bezpieczeństwo dzieci, radny interpeluje o niezwłoczne przeprowadzenie przeglądu oraz naprawę zarówno nawierzchni jak i urządzeń. Poniżej pełna treść interpelacji.

Prezydent na odpowiedź ma 14 dni. Do sprawy wrócimy.

REKLAMA

Mariusz Łuba Radny Miasta Ostrołęki z Klubu Radnych Ostrołęka dla Wszystkich

Mariusz Łuba Radny Miasta Ostrołęki z Klubu Radnych Ostrołęka dla Wszystkich

bip.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT