Złoty medal tancerzy UKS Atria

REKLAMA

Złoty medal przywieźli ostrołęccy tancerze UKS Atria z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego Lega Cup 2016 o Puchar Burmistrza Olecka. Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik wywalczyli I miejsce w kombinacji 8 tańców 12-13 lat, klasa taneczna E.

REKLAMA

W zawodach debiutowali również najmłodsi tancerze UKS Atria: Jaś Śniadach – Oliwia Mróz, Alan Świderek – Klaudia Mróz oraz Krzysztof Pabich – Łucja Sakowska, którzy uplasowali się ex aequo na II miejscu w kombinacji 4 tańców, kategoria wiekowa 8-9 lat, klasa H.

Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT