Złoty Kamerton dla Chóru Cantilena

REKLAMA

Chór II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Ostrołęce pod dyrekcją Pana Henryka Gadomskiego zdobył Złoty Kamerton – Złoty Medal w Finale Cetralnym XXXII Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a’Capella w kategorii chórów do lat 21.

REKLAMA

Konkurs Odbył się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy w dniach 19-21 października 2012r.

16 chórów z całej Polski wyłonionych drogą eliminacji wojewódzkich walczyło o Złote, Srebrne i Brązowe Kamertony. Chór Cantilena za wykonanie programu obowiązkowego i dowolnego (łącznie 5 utworów) uzyskał bardzo wysoką ocenę profesjonalnego Jury, złożonego z wybitnych dyrygentów – profesorów Akademii Muzycznych w Poznaniu, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie, potwierdzoną zdobyciem Złotego Kamertonu.

Dodajmy, że Chór obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia działalności artystycznej.

Gratulujemy!

KJ

fot. LO im. C.K. Norwida

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT