25.5 C
sobota, 21 września 2024 r.

Złoto, srebro, brąz – kolory zawodników MKKK

Ostrołęccy karatecy nie marnują czasu, kolejne starcia na macie przyniosły kolejne medale. Tym razem zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności 17 listopada w Michałowicach podczas Mazowieckiej Ligi Karate. W turnieju startowali zawodnicy z roczników 2008, 2009,2010, których łącznie było blisko 150. MKKK  reprezentowało 15 karateków, którzy łącznie zdobyli 12 medali.

Pierwsze miejsce wywalczyła Lena Wiktorska, 2 miejsce Jan Kołakowski, Kamil Tyszka i  Aleksander Śledziewski, brązowe medale otrzymali Amelia Popiołek, Maria Jastrzębska, Łucja Kmiołek, Kacper Boruch, Maria Lisiewska, Julia Bożomańska, Ignacy Dąbrowski i Przemek Kwiatkowski.

Tego samego dnia najmłodsi karatecy wzięli udział w Turnieju Pierwszego Kroku,  w którym startowało ponad 200 zawodników. Ostrołęczanie wrócili z sześcioma medalami.

Mówi sensei Artur Prusiński.

Tym razem złoto przypadło Maciejowi  Biołobrzeskiemu, srebro Amelii Piórkowskiej, a brązowe medale wywalczyli Bartosz Kisiel, Edyta Załęska, Bartosz Rawa i Zofia Kaczmarczyk.

Opiekunami grup byli sensei Artur Prusiński, Kinga Przybyłek,Wojciech Domański i Marian Zając.