25 par z Ostrołęki świętuje Złote Gody. Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – cywilnego odznaczenia państwowego nadawanego przez Prezydenta RP odbyła się 19 czerwca. Medale, w imieniu głowy państwa, wręczył prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.
Wśród świętujących par są m.in. Teresa i Tadeusz Rutkowscy, którzy podkreślali jak wiele radości daje im wspólne świętowanie rocznicy.
Uroczystość Złotych Godów w Ostrołęce była pięknym wyrazem uznania dla par, które przez pół wieku wspólnie budowały swoje życie.














