Złote Gody w Ostrołęce

REKLAMA

25 par z Ostrołęki świętuje Złote Gody. Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – cywilnego odznaczenia państwowego nadawanego przez Prezydenta RP odbyła się 19 czerwca. Medale, w imieniu głowy państwa, wręczył prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.

Wśród świętujących par są m.in. Teresa i Tadeusz Rutkowscy, którzy podkreślali jak wiele radości daje im wspólne świętowanie rocznicy.

REKLAMA

Uroczystość Złotych Godów w Ostrołęce była pięknym wyrazem uznania dla par, które przez pół wieku wspólnie budowały swoje życie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT