Złotą Igłę VII Festiwalu Teatrów Małych Igła 2011 w kategorii monodramu przyznano Michałowi Pustule z Teatru ECCE Homo Stowarzyszenia Artystycznego ECCE Homo z Kielc za spektakl 'Gracz” (zdjęcia)

REKLAMA

W kategorii  teatru pierwsze miejsce zajął Teatr Krzesiowo z Warszawy za spektakl 'Niespodzianka”.

REKLAMA

Jury w składzie Magdalena Waligórksa, Jacek Jarzyna i Marcin Bortkiewicz obejrzało w sumie 9 spektakli.

Mówił Jacek Jarzyna.

Jury wyraziło jednocześnie uznanie dla gospodarzy i organizatorów festiwalu, podkreślając, że Igła staje się ważnym teatralnie miejscem w Polsce, przyciągając każdego roku nowe teatry.

Patronat nad imprezą objął prezydent miasta Janusz Kotowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT