Zlot Motocyklowy Rybaki 2012

REKLAMA

Trzydniowy zlot motocyklowy odbył się w miniony weekend w Rybakach. Jego organizatorem był Ostrołęcki Klub Motocyklowy Perun.

REKLAMA

Już po raz kolejny nasz region odwiedzili sympatycy 2 kółek, głośnego ryku silników i niepowtarzalnego klimatu jaki tworzy się za każdym razem podczas spotkań motocyklistów. Tym razem również nie zabrakło pięknych … maszyn, kobiet i dobrej muzyki.

mm

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT