Złodzieje rowerów zatrzymani przez policjantów z Ostrołęki

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże rowerów. To mieszkańcy powiatu warszawskiego zachodniego. Policjanci odzyskali rowery o łącznej wartości 4000 złotych.

REKLAMA

Złodzieje wieku 36 i 26 lat zostali zatrzymani przez ostrołęckich kryminalnych na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Zostali oni przewiezieni do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Usłyszeli zarzuty kradzieży, obydwaj przyznali się do ich popełnienia. Zgodnie z art. 278 § 1 kodeksu karnego grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Rowery zostaną przekazane właścicielom.

Jednoślady nie były zabezpieczone przed kradzieżą.

Mówił mł. asp. Tomasz Żerański.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT