Złodziej w rękach policji

REKLAMA

Zaledwie kilka godzin wystarczyło ostrołęckim policjantom na zatrzymanie mężczyzny, który wybił szybę w kiosku, ukradł papierosy i przybory szkolne. Ponadto ustalili, że ubrany był w kradzione rzeczy i miał kradzione produkty.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Mówi asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży w włamaniem.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT