Złapani z narkotykami i amunicją

REKLAMA

Ostrołęcka policja zatrzymała 3 osoby podejrzane o posiadanie i udostępniane środków odurzających.

REKLAMA

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed północą, informuje st. sierż. Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji.

 

 

19-latek z Łomży ma postawione dwa zarzuty. Przed sądem będzie odpowiadał za posiadanie i udostępnianie środków odurzających w znacznych ilościach. Wobec niego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Dziewczynie postawiono zarzut posiadania narkotyków.

Po niespełna godzinie  w ręce stróżów prawa trafił mieszkaniec gminy Lelis.

 

 

Zatrzymany mieszkaniec gminy Lelis będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających oraz posiadanie amunicji bez zezwolenia.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT