Złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów i popełniali wykroczenia

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali 9 lutego dwóch kierowców, którzy mieli czynne zakazy prowadzenie pojazdów mechanicznych. Ponadto kierujący popełniali wykroczenia w ruchu drogowym, a jeden kierował skuterem  mając w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

REKLAMA

Pierwszy z kierujących został zatrzymany w Kadzidle. Mówi mł. asp. Tomasz Żerański.

Drugiego kierującego zatrzymano w Ostrołęce.

Obydwaj kierujący odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem. Pamiętajmy, że zgodnie z art. 244 kodeksu karnego, za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT