Złamał zakaz kwarantanny

REKLAMA

Nieodpowiedzialny mieszkaniec Ostrołęki, który podczas obowiązującej go kwarantanny w miniony piątek kierował pod wpływem alkoholu samochodem i uczestniczył w zdarzeniu drogowym nie uniknie odpowiedzialności karnej i finansowej.

REKLAMA

Bezmyślny mężczyzna został poddany testowi na obecność koronawirusa. Przeprowadzone badanie wykazało, że nie jest zakażony. Policjanci i żołnierz, którzy mieli z nim styczność są bezpieczni.

Policja apeluje o odpowiedzialne zachowanie. Przypomina także, że instalacja aplikacji ,,Kwarantanna domowa” jest dla wszystkich osób poddanych kwarantannie OBOWIĄZKOWA!

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT