Zgłosił fikcyjny rozbój. Teraz za to odpowie

REKLAMA

24-letni mieszkaniec Przasnysza zgłosił policji, że został napadnięty i obrabowany z pieniędzy. Do rozboju miało dojść wczoraj późnym popołudniem pomiędzy garażami przy ul. Bukowej. Funkcjonariusze ustalili tymczasem, że zdarzenie w ogóle nie miało miejsca poinformowała asp. Ewa Śniadowska z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

REKLAMA

Mężczyzna teraz odpowie za składanie fałszywych zeznań oraz zgłoszenie fikcyjnego przestępstwa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT