Zgłoś piosenkę na OSPĘ

REKLAMA

Kabarety Nowaki, Noł Nejm, K2, Grupa Mozarta oraz Zagłębie Zielonogórskie z programem Władka Sikory 'Law,law,law’ to artyści, którzy zaprezentują się podczas tegorocznych Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową. OSPA odbędzie się w Ostrołęckim Centrum Kultury w dniach 15-16 sierpnia.

REKLAMA

W ramach dwóch dni z dobrym humorem odbędzie się również konkurs, którego celem jest popularyzacja i promocja piosenki kabaretowej jako dzieła artystycznego oraz tworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej młodych muzyków, autorów tekstów i wykonawców.

Poinformowała Jolanta Rybacka z Działu Marketingu i Promocji OCK.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT