Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. V Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce obchodzi dziś wielki jubileusz 50-lecia istnienia

REKLAMA

1 września 1962 roku na potrzeby ostrołęckich Zakładów Celulozy i Papieru powstało Technikum Papiernicze, następnie w ’72 roku szkoła zmieniła nazwę na Technikum Mechaniczne, by wreszcie w 1973 stać się Zespołem Szkół Zawodowych nr 2. I tak jest do dziś. Jak powiedział dyrektor szkoły, a jednocześnie absolewnt Grzegorz Żebrowski przez 50 lat ”przewinęło” się ponad 20 000 uczniów i ponad 1 000 nauczycieli.

REKLAMA

50-lecie szkoły to dobra okazja do spotkania po latach z kolegami ze szkolnej ławy.

fi

zdjecia Robert Causari

{gallery}50lat_zsz2{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT