Zespół Romanca w Ostrołęce

REKLAMA

Radio Oko zaprasza na dwugodzinne spotkanie z kulturą romską. Już dziś w Ostrołęckim Centrum Kultury spektakl zespołu Romanca. Gościnnie wystąpi Katarzyna Jamróz.

REKLAMA

W programie poezja, taniec i muzyka. Od flamenco z Pirenejów przez bałkańskie rytmy po rosyjskie romanse.

Bilety można jeszcze kupić w siedzibie radia Oko przy ul. Korczaka 4 oraz w sklepie muzycznym GRAMY w Handlowcu przy ul. Gorbatowa 5a/5a i w kawiarni kina Jantar, aż do rozpoczęcia koncertu o godz. 19.

 

http://www.youtube.com/

 

http://radiooko.pl/index.php?view=category&catid=124&option=com_joomgallery

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT