Zespół Hellium 3 zdobył pierwszą nagrodę w III Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych Rockołęka 2011

REKLAMA

Nagrodę specjalną Radia Oko otrzymała wokalistka zespołu Black Side – Robertyna Rudzińska.

REKLAMA

Podczas przeglądu zaprezentowało się 12 zespołów, a chęć wystąpienia zadeklarowało blisko 70 formacji z całego kraju.

Występy młodych artystów oceniało jury w składzie:Włodzimierz Małaszek, Maciej Rochaczewski, Krzysztof Grala, Rafał Chojnacki i Krzysztof Wojdyna.

Mówił Jarosław Pych, organizator i pomysłodawca Rockołęki. Gwiazdą wieczoru był zespół Hunter.

Ponadto jury przyznało wyróżnienia Melchiorowi Jasek, gitarzyscie zespołu Frost Comander.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT