Zespół Dr Gree wystąpi w Ostrołęce

REKLAMA

Zespół Dr Gree, znany m.in z programu Must Be The Music zagra 15 grudnia w Ostrołęce. Koncert odbędzie się w pubie Warownia. Utwory formacji takie jak 'Jadę na chilloucie” czy 'Ona chciała być modelka” śpiewa już cała Polska.

REKLAMA

Dr Gree w swoich utworach opowiada historie osadzone w stylu czarnego humoru, brzmienie łączy w sobie rytmicznego rocka, folk, ska i reggae.

Koncert w Warowni rozpocznie się o godzinie 20.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT