’Żelazna Pani” zbiera pieniądze na WOŚP

REKLAMA

Spektakl teatralny 'Żelazna Pani’ zostanie wystawiony w ramach akcji, wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Klub Oczko zaprasza już 11 stycznia o godz. 18.

REKLAMA

Zapraszała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

W główne role wcielą się: Ewa Krupka, Renata Kubeł i  Małgorzata Suchta. Scenografię opracował Marek Suski. Spektakl wyreżyserował Wojciech Kraszewski, jego premiera odbyła się 30 listopada 2012 r.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT