„Żelazna Pani” zagrała dla WOŚP

REKLAMA

 

Powiększ
Spektakl teatralny „Żelazna Pani”  – jednoaktówka Jarosława Abramowa-Newerlego wyreżyserowany przez Wojciech Kraszewski, został wystawiony w ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zabawna historia o relacjach pomiędzy Panią a służącą, którym „w poprawnych relacjach”, w drogę wchodzi trzecia Pani, Doktor.
W spektaklu wystąpiły: Ewa Krupka, Renata Kubeł, Małgorzata Suchta. Scenografia: Marek Suski.
Po zakończeniu spektaklu wylicytować na rzecz WOŚP można było kurczaka, który „zagrał rolę drugoplanową”, oraz korzystając z obecności wolontariuszy wesprzeć inicjatywę Jurka Owsiaka.

REKLAMA

{gallery}2013FOTO/zelaznapani{/gallery}

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT