zebranie wiejskie w Baranowie.

REKLAMA

Henryk Toryf, wójt Gminy Baranowo zaprasza   mieszkańców sołectwa  do udziału w zebraniu wiejskim.  

REKLAMA

Zebranie zaplanowano 16 marca  na godzinę 19.00. Porządek piątkowych obrad przewiduje sprawozdanie z realizacji zadań inwestycyjnych Gminy za 2011 rok, plany inwestycyjne na kolejne lata dotyczące sołectwa i Gminy, omówienie kwestii asfaltowania ulic w Baranowie w ramach tzw. 'schetynówki” oraz wykonanie przyłączy wodociągowych
i kanalizacyjnych na asfaltowanych ulicach.
Wykonywanie dodatkowych przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych w roku bieżącym w Baranowie oraz utrzymanie czystości i porządku na chodnikach i posesjach.

Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT