Zdjęcia z koncertu Perfect

REKLAMA

„Chcemy być sobą” – sobotni koncert Perfectu w Ostrołęce.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zdecydowanie są „niepokonani”, a po raz kolejny potwierdzili to fani zespołu,
którzy przyszli na sobotni koncert Perfectu. Spijając słowa z ust Grzegorza
Markowskiego, gromkimi brawami oklaskiwali największe przeboje formacji.

REKLAMA

Kultowa „Autobiografia”, „Kołysanka dla nieznajomej” czy chociażby
„Nie płacz Ewka” sprawiły, że niejednemu w oku z sentymentem zakręciła
się łza. Zespół Perfect  to ikona polskiej muzyki rockowej, która króluje na
scenie od ponad 30 lat.
Podczas koncertów swoją niespożytą energią 
dzielą się z fanami kilku pokoleń. Sobotni występ był także okazją do
wysłuchania piosenek z ostatniego krążka zespołu zatytułowanego 'XXX”.

{djartgallery-1}
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT