Zderzenie motocyklistów w Myszyńcu

REKLAMA

Dwóch motocyklistów zderzyło się w Myszyńcu. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni kierujący Hondą, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się, uderzył w bariery ochronne, a następnie odbił się na jezdnię.

REKLAMA

Za nim jechał motocykl marki Benelli. Kierujący nie zachował bezpiecznej odległości, przez co nie zdołał skutecznie zareagować. Przewrócił się, a jego jednoślad uderzył w ogrodzenie. Obydwaj kierujący zostali przetransportowani do szpitala. Po wykonanych badaniach okazało się, że nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Kierowca Hondy został ukarany mandatem karnym za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, a kierujący motocyklem Benelli za niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT