Zdecyduj na co ratusz wyda pieniądze

REKLAMA

Samorząd miasta Ostrołęki postanowił w 2019 roku przeznaczyć na budżet obywatelski 1,6 mln złotych. Ostrołęczanie mogli zgłaszać swoje propozycje do 16 września. Obecnie trwa głosowanie, w wyniku którego zostaną wyłonione projekty do realizacji.

REKLAMA

 

W tym roku zgłoszonych zostało 31 zadań na łączną kwotę ponad 5,4 mln złotych. Mieszkańcy postawili na projekty służące najmłodszym, a także na rozwój kulturalny i infrastruktury drogowej miasta.
 

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Głosowanie potrwa do 6 października.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT