Zbrodnia i smaki – spotkanie autorskie inne niż wszystkie

REKLAMA

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie nie przestaje zaskakiwać. Przed nami wyjątkowe wydarzenie, które połączy świat literatury z kulinarną pasją. W ramach inicjatywy 'Spotkania autorskie – Świat literacki na wyciągnięcie ręki”, realizowanej przez Jadwigę Żyjewską i Małgorzatę Wojsz, Biblioteka zaprasza 28 czerwca o godzinie 15 na Plac Wolności na pełne emocji i smaków spotkanie autorskie.

Gośćmi wieczoru będą dwaj znakomici twórcy:
Alek Rogoziński – autor komedii kryminalnych, który łączy zbrodnię z humorem oraz Paweł Płaczek – mistrz kuchni, znany z bestsellerowych książek kulinarnych i zaraźliwej pasji do gotowania

REKLAMA

W programie m.in. rozmowy o książkach i kulisach ich powstawania, możliwość zdobycia autografów i zadania pytań autorom, pokaz kulinarny i wspólne gotowanie z Pawłem Płaczkiem.

To niepowtarzalna okazja, by spotkać się z ulubionym pisarzem, podpatrzeć mistrza kuchni w akcji i… może rozwiązać literacką zagadkę przy aromacie świeżych ziół.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu 'Nasza biblioteka – przygoda na każdej stronie”, realizowanego w ramach programu BLISKO.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA