zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

REKLAMA

W lipcu odbędzie się w Ostrołęce zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Miasto zawarło umowę z firmą Millbery-Recycling Sp. z o.o., która zorganizuje transport i odbiór odpadów.

REKLAMA

Zużyty sprzęt będzie umieszczany bezpośrednio na ustawionym, w wyznaczonym miejscu, samochodzie lub kontenerze.

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Urząd Miasta zachęca do skorzystania z możliwości bezpłatnego przekazania niepotrzebnego sprzętu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT