Zbigniew Dudrak zachęca do życia z pasją

REKLAMA

25 lutego w Miejskiej  Bibliotece Publicznej w Ostrołęce gościł Zbigniew Dudrak, operator filmowy i telewizyjny, alpinista i podróżnik. Podczas spotkania opowiedział o swoich wielokrotnych podróżach do Afganistanu i innych krajów Azji Południowej.

REKLAMA

Spotkanie zatytułowane 'Z Afganistanu nad Ganges. Krajobrazy, przyroda, ludzie” zostało zorganizowane z inicjatywy dr Włodzimierza Glinki.

Do tej pory biblioteka gościła już Janusza Leona Wiśniewskiego oraz Jana Muskata zwanego 'królem Tatr”.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT