24 czerwca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Obierwi odbędą się zawody z UKS Atleta Ostrołęka. Wydarzenie stanowi oficjalne podsumowanie kolejnego sezonu działalności Klubu Aktywnych Dzieciaków – inicjatywy Stowarzyszenia Projekt Radomir.
W programie m.in. bieg wahadłowy, trójskok obunóż z miejsca, rzut piłką lekarską czy pokaz techniki podnoszenia ciężarów – rwanie i podrzut.
Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, natomiast najlepsi zawodnicy – puchary.
Patronat nad wydarzeniem objęła Żaneta Cwalina-Śliwowska-Posłanka na Sejm RP, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Początek o godzinie 14:30.


