Zawody z UKS Atleta Ostrołęka w Obierwi

REKLAMA

24 czerwca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Obierwi odbędą się zawody z UKS Atleta Ostrołęka. Wydarzenie stanowi oficjalne podsumowanie kolejnego sezonu działalności Klubu Aktywnych Dzieciaków – inicjatywy Stowarzyszenia Projekt Radomir.

W programie m.in. bieg wahadłowy, trójskok obunóż z miejsca, rzut piłką lekarską czy pokaz techniki podnoszenia ciężarów – rwanie i podrzut.

REKLAMA

Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, natomiast najlepsi zawodnicy – puchary.

Patronat nad wydarzeniem objęła Żaneta Cwalina-Śliwowska-Posłanka na Sejm RP, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Początek o godzinie 14:30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT