Zawody strzeleckie ’10 strzałów ku Chwale Ojczyzny’

REKLAMA

Klub Strzelectwa Sportowego 'OBROŃCA” w Troszynie zaprasza na otwarte zawody strzeleckie pn. ’10 strzałów ku Chwale Ojczyzny’. Odbędą się 13 sierpnia w godz. 9 – 17 w Kadzidle.

REKLAMA

Zawody zapoczątkowane zostały 1932 roku przez Związek Strzelecki. Klub Strzelectwa Sportowego 'OBROŃCA” powrócił do tej dawnej, pięknej tradycji, której celem jest upowszechnianie i propagowanie strzelectwa jako dyscypliny sportowej oraz upowszechnianie tradycji i historii polskiego oręża wojskowego.

Uczestnikami mogą być członkowie klubów strzeleckich i innych stowarzyszeń oraz osoby niezrzeszone (tj.: dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe). Więcej w regulaminie zawodów na stronie www.obronca.org w zakładce 'Zawody’.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT